Бургас Общини Страната Свят Бизнес Лайфстайл Спорт Ние, Вие, Те
Най-новият резултат от Вашето търсене:
Директорът на ПМГ Бургас Станчо Славов: Наказват ме за пропуск, разкрит по мой сигнал

07 Юни 2013, Петък

Станчо Славов е директор на ПМГ Бургас от 1998 г. В гимназията работи от 1991 г. като учител по математика. По време на неговото управление ПМГ Бургас успява да достигне най-високия рейтинг и да стане предпочитаното средно училище в Бургас. Гимназията се превърна в място за обучение на талантливи деца, а впечатляващите им резултати по международните състезания и олимпиади я направиха известна в целия свят.

Още по темата >

Резултати от вашето търсене:

Черноморец – Бургас пуска билетите за мача с Локомотив Пд в събота

Пропуските за мача между отборите на „Черноморец – Бургас” и „Локомотив” Пловдив от последния пролетен кръг  на първенството на страната, който се играе в утре от 18 часа, ще бъдат пуснати по касите на стадион „Лазур” и в хотел България в събота точно в 12 часа.

прочетено 5286 пъти
Левски би Черноморец с 1:0. Обаче мачът беше добре!

Левски остава на второ място, Черноморец на 6-то.

прочетено 4429 пъти
Heineken изпраща шестима късметлии на концерт на Underworld в Амстердам

На специално събитие в присъствието на нотариус и представители на медии бяха изтеглени шестимата късметлии, които заминават за концерт на Underworld в Heineken Music Hall, Амстердам. На 18-ти ноември: Петър Чавдаров, Виктор Викторов, Банко Стоилов, Виолета Петрова, Татяна Маринова и Ефтим Даов ще бъдат посрещнати в Амстердам от екип на Heineken, който ще ги съпроводи до мястото за настаняване и ще им предостави достъпа до 4-дневно нон-стоп парти изживяване.

прочетено 3055 пъти
„Черноморец-Поморие” оглави класирането след 2:1 над „Любимец”

Победата беше извоювана в 6-ия кръг от първенството на Източна „Б” група пред близо 500 зрители на кокетния стадион в курортното градче. Възпитаниците на старши треньора Петър Хубчев започнаха с пределна мотивация и имаха шанса да открият още в 6-ата минута. Младежкият национал Пламен Димов изведе Васил Калоянов сам срещу вратаря и таранът не сгреши. Само след 4 минути обаче Борислав Стойчев изравни след заучено изпълнение от корнер и неразбирателство в защитата на домакините. Малко преди почивката капитанът на поморийци Цветан Филипов направи фрапиращ пропуск. Поделено надмощие беляза втората част, но в последните десетина минути домакините притиснаха съперника си трайно в неговата половина. В 84-ата минута резервата Андрей Атанасов вкара първия си гол за своя тим и му донесе трите точки.

прочетено 3029 пъти
Защитата на “Черноморец – Бургас” изневери срещу “Славия”

Стабилната от началото на сезона защита на „Черноморец – Бургас” изневери срещу „Славия” при загубата в София с 2:3 в 13-я кръг от първенството на „А” група. Гостите допуснаха поредица от елементарни грешки в тила си. Остро се усети липсата на наказания Траян Дянков и невъзтановения Орлин Старокин. Загубата в столицата беше трета поредна за „акулите’ в шампионата, но те запазват третото си място в класирането.

прочетено 2814 пъти
Втора победа на волята и мъжеството за „Черноморец - Бургас”

Футболистите на „Черноморец - Бургас” се поздравиха с втора поредна победа от началото на първенството в „А” група. С 2:1 на стадион „Лазур” беше подчинен отборът на „Локомотив” /Пд/. Трите точки бяха извоювани със завидна воля и мъжество, с каквито „акулите” се наложиха и над „Черно море” със същия резултат в 1-вия кръг от шампионата.

прочетено 2766 пъти

Снимки от Бургас
Добави снимка
Животът продължава Конкурс прическа Бургас 2009 Конкур глазами зрителя Първа копка Best friends pepi Графила 2009, Бургас Черноморец-Поморие Труженики моря Парк в Бургас, Младежки дом В атака Извилистая жизнь дерева
BurgasFoto.com е проект за изграждане на портфолио на фотографи, които желаят да представят уловените мигове и да бъдат оценени. Всеки е свободен да се регистрира и да слага неограничен брой фоtографии и графични дигитални творби на BurgasFOTO.com.